dzien6
Dagmara Kucewicz

Dagmara Kucewicz

ASERTYWNOŚĆ- DZIEŃ 6

Pod lupą.

Może masz ochotę, tak jak Joanna wziąć pod lupę swoją asertywność w konkretnej sytuacji?

Zachęcam do ćwiczenia. Zacznij od tego, by przypomnieć sobie ostatnią trudną sytuację i zadaj sobie pytanie, jakie było twoje zachowanie na skali asertywności od 1 do 100.

Przypomnij sobie w jakim momencie zabrakło ci …. (nazwij czego)

Teraz zastanów się jakbyś patrzyła/ oglądał siebie z boku, to co jeszcze widzisz? Co było wcześniej? Może jesteś w stanie przywołać emocje jakie wówczas się pojawiły? Myśli? Twoje dokładne zachowanie. Zapisz wyniki.

CDN…

Masz pytanie, stoi przed Tobą cel, jakieś wyzwanie, chcesz rozwiązać problem? Stoisz w miejscu? Coś Cię hamuje, by ruszyć? Chcesz poznać i zrozumieć siebie oraz zredukować stres? 

Umów się na rozmowę online lub napisz.

Chcesz poznać sprawdzone i skuteczne metody i sposoby, dzięki którym będziesz sprawniej działać i mieć udane życie, lepiej pokonywać codzienne trudności i żyć w zgodzie ze sobą?  Zapraszam Was serdecznie do WAŻKiej SPRAWY,   która zapewnia Wam wygodny i łatwy kontakt do produktów i usług: PORADY, KONSULTACJE, COACHING, WARSZTATY, KURSY ONLINE, E-BOOKI https://dagmarakucewicz.pl/sklep/

itd.  

Udostępnij post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Dzień dobry,

miło mi, że jesteś. Ta strona powstała z myślą o osobach poszukujących pomocy. Być może czujesz się przytłoczona, rozdarta/ -y między obowiązkami, niemożliwością podjęcia decyzji czy brakiem sensu życia…

Nie ma bardziej Ważkiej Sprawy w Twoim życiu niż Twój komfort psychiczny jestem tutaj po to, aby Ci pomóc.

Zapraszam skontaktuj się

kontakt@dagmarakucewicz.pl