czas blog
Dagmara Kucewicz

Dagmara Kucewicz

MAGICZNY CZAS

Dzisiaj przy porannej zielonej herbacie mam taką refleksję. Są wakacje i czas sprzyja refleksji, z jednej strony masz go teoretycznie więcej, a drugiej strony nie wystarcza go na wszystko, co zaplanujesz… Nie chodzisz do pracy na urlopie, ale czy tak bardzo różni się Twoja codzienność?

Magiczny czas. Sekundy i minuty wydają się malutkie, a z nich składają się dni, tygodnie, miesiące, lata. Patrząc wstecz widzisz, jak szybko mijają.

Chcesz ze wszystkim zdążyć, a zadań i pomysłów do realizacji przybywa? Na dokładkę ludzie wokół publikują stale coś w mediach społecznościowych, piszą pokazują. Ty też chcesz tam być oraz nadążyć. Tylko kiedy ostatnio “zaciągnął” Cię Facebook, to nie wiesz kiedy, ale jakoś czas dziwnie szybko zniknął … Czas możemy w różny sposób inwestować czy używać. W zależności od punktu widzenia.

Na co dziś przeznaczysz swoje cenne minuty? Jak wybierzesz?

Masz pytanie, stoi przed Tobą cel, jakieś wyzwanie, chcesz rozwiązać problem? Stoisz w miejscu? Coś Cię hamuje, by ruszyć? Chcesz poznać i zrozumieć siebie oraz zredukować stres? 

Umów się na rozmowę online lub napisz.

Chcesz poznać sprawdzone i skuteczne metody i sposoby, dzięki którym będziesz sprawniej działać i mieć udane życie, lepiej pokonywać codzienne trudności i żyć w zgodzie ze sobą?  Zapraszam Was serdecznie do WAŻKiej SPRAWY,   która zapewnia Wam wygodny i łatwy kontakt do produktów i usług: PORADY, KONSULTACJE, COACHING, WARSZTATY, KURSY ONLINE, E-BOOKI (https://dagmarakucewicz.pl/sklep/) itd.  

Udostępnij post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Dzień dobry,

miło mi, że jesteś. Ta strona powstała z myślą o osobach poszukujących pomocy. Być może czujesz się przytłoczona, rozdarta/ -y między obowiązkami, niemożliwością podjęcia decyzji czy brakiem sensu życia…

Nie ma bardziej Ważkiej Sprawy w Twoim życiu niż Twój komfort psychiczny jestem tutaj po to, aby Ci pomóc.

Zapraszam skontaktuj się

kontakt@dagmarakucewicz.pl