TRENING I EDUKACJA

E- KURSY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

To fantastyczna i nowoczesna propozycja, odpowiadająca zarówno na potrzeby współczesnych nastolatków, jak również ich rodziców! Dzisiaj nauka online jest dla młodzieży często ważniejsza i łatwiejsza niż jak nauka klasyczna. Ważka Sprawa łączy pasję i nowoczesne rozwiązania. Za pomocą najlepszych praktyk i doświadczeń ułatwiamy pozyskanie wiedzy i nabycie umiejętności, bez względu na miejsce zamieszkania. Trenuj wraz ze mną w najdogodniejszym dla siebie czasie! Sprawdź!

E- KURSY DLA DOROSŁYCH

Chcesz zdobyć wiedzę i poprawić swoje umiejętności? Ważka Sprawa łączy pasję i nowoczesne rozwiązania. Za pomocą najlepszych praktyk i doświadczeń ułatwiamy pozyskanie wiedzy i nabycie umiejętności, bez względu na miejsce zamieszkania. Trenuj wraz ze mną w najdogodniejszym dla siebie czasie! Sprawdź! E-KURSY to nowoczesna forma nauki. Komfortowo i wygodnie - pozyskanie wiedzy i nabycie umiejętności bez względu na miejsce zamieszkania!

Używam i wdrażam nowoczesne rozwiązania. Uczę umiejętności, a także tworzę warunki, dzięki którym uczestnicy mogą je samodzielnie wprowadzać w życie. Towarzyszę w procesach i udzielam wsparcia we wprowadzaniu zmian w życie.

Chcesz zdobyć wiedzę i poprawić sowie umiejętności?

Wszystkie nasze Kursy znajdują się na platformie WebToLearn, do której otrzymasz dostęp zabezpieczony loginem i hasłem.  Kursy są podzielone na moduły, a moduły na lekcje.

Każdy Kurs jest wyjątkowym nowoczesnym e-learningowym narzędziem! 

E-KURSY to coraz popularniejsza forma nauki, dlatego wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom przygotowałam szeroką ofertę kursów. Taka forma pracy pozwala na pozyskanie wiedzy i nabycie umiejętności bez względu na miejsce zamieszkania. Kursy umożliwiają skuteczną metodę pozyskiwania wiedzy i umiejętności, a także dostęp do profesjonalnych i aktualnych treści. Trenuj wraz ze mną w najdogodniejszym dla siebie czasie bez względu na to gdzie mieszkasz! Wygodnie, komfortowo i nowocześnie!

W e-kursach stosowane są przeróżne narzędzia multimedialne takie, jak dźwięk, animacje, pokazy slajdów, filmy i tym podobne. To czyni naukę przyjemniejszą i ciekawszą. Nie odczuwamy presji grupy, która w normalnych warunkach mogłaby narzucić nam zbyt szybkie (lub zbyt wolne) tempo pracy.

Biorąc udział w szkoleniu on-line przyswajamy wiedzę zgodnie z naszymi możliwościami i predyspozycjami, minimalizując dzięki temu stres towarzyszący nauce. Dotyczy to zarówno dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

Kursy i szkolenia online – to nauczanie z wykorzystaniem  Internetu

  • Oznacza wspomaganie procesu dydaktyki za pomocą komputerów i Internetu
  • Pozwala na ukończenie kursu, szkolenia, bez konieczności fizycznej obecności w sali wykładowej
  • Aby zdobywać wiedzę nie musimy iść do szkoły, czy kupować książek, wystarczy, że mamy komputer z dostępem do internetu
  • Pozwala na elastyczny sposób budowania szkolenia z uwzględnieniem celów, tematyki i specyfiki oraz grupy uczestników

JAK DZIAŁAM?

UCZĘ:

Uczę umiejętności, a także tworzę warunki, dzięki którym uczestnicy mogą je samodzielnie wprowadzać w życie.

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA:

Używam i wdrażam nowoczesne rozwiązania takie jak kursy i szkolenia online

WSPIERAM:

Towarzyszę w procesach i udzielam wsparcia we wprowadzaniu zmian w życie.