PANEL WIEDZY WAŻKIEJ SPRAWY - TU ZNAJDZIESZ INFORMACJE O PRODUKTACH: E- KURSY, E- BOOKI

skontaktuj się z terapeutą

masz pytanie?

Ebook (także: eBook, książka elektroniczna, publikacja elektroniczna, e-książka). Nasze E-BOOKi to praktyczne poradniki z wiedzą, ćwiczeniami, poradami dla Ciebie.

E- KURSY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Twoje dziecko ma problem ze zrozumieniem tekstu czytanego? Poświęcacie wiele godzin tygodniowo na przygotowanie do lekcji? Poszukujesz dla swojego nastolatka skutecznych metod efektywnego uczenia się? Nasze kursy online to odpowiedź na Wasze potrzeby. E-kurs Geniusz to atrakcyjne i intuicyjne narzędzie, dzięki któremu Twoje dziecko odkryje pasję zdobywania wiedzy. Praktyczne ćwiczenia i porady, planery w naszym e-kursie pomogą opanować umiejętności, które przydadzą się na każdym etapie życia. Opracowana przez specjalistę metoda skutecznej nauki to najlepsza inwestycja w przyszłość nastolatka. Dzięki e-kursom będziesz przyswajać nową wiedzę w sposób naturalny.

E- KURSY DLA DOROSŁYCH

Każda nowa umiejętność zwiększa Twoją wartość na rynku pracy i w biznesie. Jeśli chcesz poznać tajniki wydajniejszego przyswajania nowej wiedzy, znalazłeś się w odpowiednim miejscu. Nasze e-kursy zawierają opracowane przez specjalistów z zakresu psychologii metody. Dzięki nim nauczysz się cennych umiejętności. Wiedza specjalistyczna jest w cenie. Nie daj się wyprzedzić konkurencji, skorzystaj z naszych nowoczesnych e-kursów. Wygodna forma platformy e-learningowej pozwala na korzystanie z wiedzy jak chcesz i kiedy chcesz. Trenuj wraz w najdogodniejszym dla siebie czasie! E-KURSY to nowoczesna forma nauki. Komfortowo i wygodnie.

Używam i wdrażam nowoczesne rozwiązania. Uczę umiejętności.

Jak wyglądają e-kursy Ważkiej Sprawy?

Nasze kursy umieszczone są na platformie WebToLearn – to nowoczesne i intuicyjne narzędzie e-learningowe. Możesz z nich korzystać zarówno za pomocą komputera, jak i na urządzeniach mobilnych, dzięki temu kurs odbędziesz tak jak chcesz i kiedy chcesz. Nie jesteś narażony na presję grupy – uczysz się w swoim tempie. Nauka bez stresu zamieni się dla Ciebie w prawdziwą przyjemność, a nową wiedzę przyswoisz w sposób naturalny.

Poszczególne lekcje podzielone są na wygodne moduły tematyczne. Przygotowywane są przy użyciu multimediów – filmów, zdjęć i infografik. Dzięki temu nauka nie jest monotonna, staje się po prostu ciekawa i przyjemna. Każdy kurs zawiera zestawy sprawdzonych ćwiczeń, które wykonujesz wtedy, kiedy masz na to czas. Pozwalają one w sposób wydajny trenować zdobywane umiejętności. Ponadto przydatne planery, e-booki i możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji. Otrzymujesz od nas kompleksową usługę – wyselekcjonowaną wiedzę w przystępnej formie.

To doskonałe rozwiązanie, które nie wymaga od Ciebie fizycznej obecności na zajęciach – oszczędzasz dzięki temu zarówno czas, jak i pieniądze. Nasze e-kursy są nieustannie unowocześniane i dopasowane do grupy wiekowej i wymagań kursantów. E-kursy Ważkiej Sprawy szczególnie polecane są młodzieży szkolnej, studentom oraz dorosłym, którzy chcą poszerzać swoje kompetencje.

Jak poprawić swoją pozycję na rynku pracy i w biznesie?

To proste – nieustannie się dokształcając. Jak znaleźć na to czas w dorosłym życiu? Należy znaleźć skuteczną metodę uczenia się, która pozwoli nam uczyć się nowej wiedzy specjalistycznej efektywniej. Dzięki e-kursom opracowanym przez specjalistę psychologa, będziesz przyswajać nową wiedzę w sposób naturalny. Wskazówki, które tutaj znajdziesz pomogą Ci na każdym etapie edukacji.

JAK DZIAŁAM?

UCZĘ:

Uczę umiejętności, a także tworzę warunki, dzięki którym uczestnicy mogą je samodzielnie wprowadzać w życie.

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA:

Używam i wdrażam nowoczesne rozwiązania takie jak kursy i szkolenia online

WSPIERAM:

Towarzyszę w procesach i udzielam wsparcia we wprowadzaniu zmian w życie.